Eozinofil 2, eritrosit morfolojisi-null (ruloformasyon normokrom normositer), lenfosit 22, monosit 14, nötrofil 62,trombositler yeterli bu tahlil sonuçlarına göre hastalık teşhisi ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlar ile bir hastalık teşhisi koyulamaz. Sonuçlarda da kayda değer bir anormallik görülmüyor.