Erkek arkadaşımla bir kaç kere ilişkiye girdik. Ve çok dikkatiydik. Ancak adetim biraz gecikti ama adet öncesi gelen sancımı yaşıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Nasıl bir ilişkiye girdiğinizi bilemiyoruz. Ancak şüpheli bir duurm var ise adetinizde en az 1 haftalık gecikme olur ise gebelik testini tedbiren yaptırabilirsiniz.