Erkek arkadaşımla haftada 2-3 defa sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorum ama hiçbir şekilde gerçek bir temas olmuyor. Hamile kalır mıyım ?

Erkek arkadaşımla haftada 2-3 defa sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorum ama hiçbir şekilde gerçek bir temas olmuyor, her defasında üzerimizde kıyafetler oluyor. Bu şekilde yaşanan bir ilişkide spermin kıyafetlerden geçip vajinaya ulaşma imkanı var mıdır ? Hamile kalır mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden spermlerin vajinaya ulaşmasını beklemek yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Adetiniz düzenli devam ediyorsa hamileliği düşündürecek bir durum yoktur.