Erkek arkadaşımla önden ilişkiye girdim tam bosalacagi sırada kendini çekti ama henüz adet görmedim kendimi tuhaf hissediyorum

Erkek arkadaşımla önden ilişkiye girdim tam bosalacagi sırada kendini çekti ama henüz adet görmedim kendimi tuhaf hissediyorum hamile olmakla şeyler okuyorum sürekli telâşlandım acaba hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız ilişkilerde, erkeğin vajina dışına boşalması sık görülen bir durumdur.
Ancak her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu olarak da bilinen boşalma öncesi pen*sden gelen ve sperm hücresi içerebilen sıvı nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.

Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de düşük de olsa  bir hamilelik şansı bulunmaktadır

Zevk suyu nedeniyle hamilelik şansı ve bu konuya dair Tahlil.com'a sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız...

Hamilelik tanısı ve hangi durumlarda hamilelik olasılığının bulınduğuna dair aradığınız tüm bilgiler burada

Zevk suyu ile hamilelik şansı nedir?