Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdim çok korktum çok aşırı stres yaptım kızlığıma birşey oldumu diye doktora gözüktüm bi sorun yok ama esnek zarın dedi çok minik minik kan geliyor dedi

Hocam merhaba bana lütfen yardımcı olun ben erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdim çok korktum çok aşırı stres yaptım kızlığıma birşey oldumu diye doktora gözüktüm bi sorun yok ama esnek zarın dedi çok minik minik kan geliyor dedim adet başlangıcı olabilir dedi eğer 2 3 gün içinde adet olmazssan gel gebelik testi yapalım dedi benden şuan kan geliyor ama az adet oldum sizce gebelikmi

Tahlil.com Cevabı : Bu tür bir ilişkide gebelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Adet olduğunuzdan emin değil iseniz tedbiren de olsa gebelik testi yaptırmanız doğru bir yaklaşım olacaktır.