Erkek arkadaşımla yaklaşık 2 hafta önce ilişkiye girdik. Bu ay ki reglim beklediğim gün oldu fakat kahverengi ve fazlasıyla pıhtılı, ilk gün yoğundu

Erkek arkadaşımla yaklaşık 2 hafta önce ilişkiye girdik. Bu ay ki reglim beklediğim gün oldu fakat kahverengi ve fazlasıyla pıhtılı, ilk gün yoğundu. 2 ve 3 günler de azalmalar oldu. Bugün 3.günüm ve damla damla geliyo. Ağrım hafifti ama neredeyse 1 gün sürdü. Hamile kalma riksim var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.

A******** :

Adet görmemiş olabilirsiniz kabalanız normal adet döneminizden farklı ise hamilelik riski varıdr kaliteli bir test ile test yapın testi 2 gün sonra tekrarlayın