Eşimle takvımde dogurgan gunlerımde ılıskı yasadık ve adetım 1 gun gecıktı ama adetım de normal adet gıbı degıl daha agrılıydı ve yaklasık bı parmak uzunlugunda ve genıslıgınde olan bır parca dusurdum

Eşimle takvımde dogurgan gunlerımde ılıskı yasadık ve adetım 1 gun gecıktı ama adetım de normal adet gıbı degıl daha agrılıydı ve yaklasık bı parmak uzunlugunda ve genıslıgınde olan bır parca dusurdum ve normal de adet donemınde bı gevseme olurdu vucutta suan halen şişliğm ve gogus hassasıyetım devam edıyor .

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda beklenen adetinizde gecikme var ise gebelik testi yaptırabilirsiniz.