Gaita Testinde Salmonella-Shigella türü üreme yazıyor ne yapmalıyım ?

Merhabalar Gaita Testinde Salmonella-Shigella türü üreme . Yazıyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz ishalim hiç geçmiyor...

Tahlil.com Cevabı : Bu tür bir rapor çok anlamlı değil, raporu veren laboratuvar ile görüşün. Salmonella-Shigella türü üreme bir anlam ifade etmiyor. Üreme var ise ya Salmonella yada Shigella ürer ikisi de farklı özellikleriolan bakterilerdir.