Glukoz tahlilim 91 çıktı ve yanında bu açıklama var. Gizli şeker olabilir mi?

Glukoz tahlilim 91 çıktı ve yanında bu açıklama var. Gizli şeker olabilir mi? rn< 70 mg/dL Hipoglisemirn 100-125 mg/dL Bozulmuş açlik glukozurn>= 126 mg/dL Diyabet

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.