Hala adet olmadım. İdrar testinde negatif çıktı. Hamile olabilir miyim?

merhabalar heray 2-3 gün gecikmeli olarak adet oluyorum.geçen ay 22sinde adet oldum.buay 25inde ilişkiye girdim iiçime boşaldı fakat lişkiden 7-8 saat sonra norlevo hapı kullandım.bugün ayın 28 i ve hala adet olmadım.idrar testinde negatif çıktı. hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif, gecikme devam ederse kan testi yaptırmanızda fayda var.

m***************** :

merhaba hocam benim adetlerim hepp düzensiz ve o yuzden de yumurtlama tarıhlerimi hesaplayamıyorum geçen ay 19 ağustosta adet oldum şimdi de 25 eylül de aDET OLDUM VE ADET DENMEZ KAN GELMIYOR DR A GITTIM ADETIN BİTMİŞžÂž DEDİ. BENİM BU TARİHLERE GÖRE YUMURTLAMA DÖNEMİM HANGİ TARİH OLABİLİR.

Cevap:

Yumurtlama dönemimi en doğru şekilde tahmim edebilmek için basit bir test yapabilirsiniz.Aşağıdaki yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.