Hayat kadını ile 30 gün önce cinsel ilişkiye girdik (vajinal ) ilişki ve 2 hafta sonra belirti vermeye başladı ve ankarada yeni açılan şehir hastanesine gidip acilinde test yaptırdım ve sonuçlar kemilüminesans vb benzeri test ve değer 0.05 negatif yazıyordu

Merhaba iyi günler. Hayat kadını ile 30 gün önce cinsel ilişkiye girdik (vajinal ) ilişki ve 2 hafta sonra belirti vermeye başladı ve ankarada yeni açılan şehir hastanesine gidip acilinde test yaptırdım ve sonuçlar kemilüminesans vb benzeri test ve değer 0.05 negatif yazıyordu bu kadar zamanda test doğruluğu nedir ve bu testlere güvenilir mi ayrıyetten bu testin içinde p24 testi varmıdır acaba

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..