HBS AG (KEMOLUMİNESANS VEYA BENZERİ) POZİTİF 4380,2 <0,9->=1

ANTI HBS(MİKRO PARTİKÜL İMMUNASSAY-MEIA VEYA BENZERİ) NEGATİF 0,28 <10->10 ANTI HIV (KEMOLUMİNESANS VEYA BENZERİ) NEGATİF 0,15 <0,9->=1 HBS AG (KEMOLUMİNESANS VEYA BENZERİ) POZİTİF 4380,2 <0,9->=1 HCV (KEMOLUMİNESANS VEYA BENZERİ) NEGATİF 0,03 <0,90 ->=1 diğer tahlil değerleri normal görüny

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B virusu taşıyıcılığınız var.HBA Ag testiniz negatif olması gerekirken pozitif çıkmış. HBV DNA testi ile klinik durumunuz ve test sonucunuzun doğrulanması yapılmalıdır.