Hbsag 0.463 cikti anti hiv 0.173 anti hcv 0.038 ne demek anlatirsaniz memnun olurum tesekkurler

Merhaba kan tahlili sonuclarimi anlamadim hbsag 0.463 cikti anti hiv 0.173 anti hcv 0.038 ne demek anlatirsaniz memnun olurum tesekkurler

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.