HCT 21.1 çıktı. mide karın göğüs sızısı çok fazla tekrarlıyordu kan tahlili istediler sonuç bu çıktı

HCT 21.1 çıktı. mide karın göğüs sızısı çok fazla tekrarlıyordu kan tahlili istediler sonuç bu çıktı doktor bir şey demedi doğru olmadığını testi tekrarlamam gerektiğini söyledi yine yaptım yine aynı nedir bu yardımcı olur musunuz? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda kansızlık yönünden ilave tahliller yapılması yerinde olacaktır.HCT değeriniz çok düşük çıkmış.