Hocam bugün 3 fırt olmak üzere hayatımda ilk defa esrar içtim, bir futbol klübünde oynamaktayım.

 Hocam bugün 3 fırt olmak üzere hayatımda ilk defa esrar içtim..futbol klübünde oynamaktayım.futbolculara yapılan kan testi sıradan mı oluyor yoksa A.M.T sokuyorlar mı ? lütfen yardımcı olun kac günde vücüdumdan gider ve gitmesi için ne yapmalıyım. ve birdaha içmeyi düşünmüyorum ve içmiyeceğim. !!!

Tahlil.com Cevabı : Bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın , özellikle spor hayatınızı tamamen bitirebilir.  Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.