Hocam iyi günler bende siğil çıktı eliza ve seroloji testleri yapıldı.rnSeroloji Negatif çıktı.rnAnti HCV 0.05(0-0.999rn)Anti HIV 0.06 çıktı(0-0.999).Bu değerler yüksek midir?

Hocam iyi günler bende siğil çıktı eliza ve seroloji testleri yapıldı.rnSeroloji Negatif çıktı.rnAnti HCV 0.05(0-0.999rn)Anti HIV 0.06 çıktı(0-0.999).Bu değerler yüksek midir ne anlama gelir korkmam gereken bir durum var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.