Hocam merhabalar şüpheli iliskimin üzerinden 235 gün geçti 216 .gundumde anti hiv ve hcv RNA negatif geldi başka tahlile gerek varmı?

Hocam merhabalar şüpheli iliskimin üzerinden 235 gün geçti 216 .gundumde anti hiv ve hcv RNA negatif geldi başka tahlile gerek varmı 216. Gün yeterli mi cevap için şimdiden teşekkürler saygılar

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..