Iğdır'da ameliyat oldum onun tahlil sonuçlarını nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim

2018 de Iğdır'da ameliyat oldum onun tahlil sonuçlarını nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, aşağıdaki linkten ilgili hastaneyi bularak sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Tahlil Sonuçları

A************* :

Prolaktin yüksekliği beyin ameliyatimi gerektirir kötü bı hastalıklıkmi

Cevap:

Prolaktin yüksekliği nedenlerine yönelik  doktorunuz ilave tahliller isteyebilir ve/veya  tedaviye başlayabilir.
Bazı durumlarda ameliyat gündeme gelebilir. Bu konuda kararı beyin cerrahisi uzmanları verecektir.
Tercihen endokrinoloji bölümüne başvurunuz.
Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.