IGG 518 düşük rntotal IGE 116 yüksekrnLY % 53.2 yuksekrnEO%3.9 yuksekrnDNI -7.2 düsuk rn3 yasindaki oglum surekli grip oluyor

MO 0.26 düşükrnIGA 33.1 düşükrn IGG 518 düşük rntotal IGE 116 yüksekrnLY % 53.2 yuksekrnEO%3.9 yuksekrnDNI -7.2 düsuk rn3 yasindaki oglum surekli grip oluyor yilda toplasam 2 ay iyidir geri kalani hep hasta.Yediklerine dikkat ediyorum kantesti yaptirdim bunlar testteki dusuk ve yuksek cikan degerler ne yapmayalim bagisiklik sistemi ne durumdadir simdiden tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Ig E yüksekliği  alerji yönünden bir yatkınlığı olduğu konusunda bilgi veriyor. Diğer Ig testlerindeki düşüklük ise bağışıklık sistemi zayıflığı yönünden bilgii verebilir.