İki kere gebelık testı yaptım sonuc pozıtıf cıktı.Doktor ultrasyondan kese gorunuyor dedı acaba hamile miyim ?

İki kere gebelık testı yaptım sonuc pozıtıf cıktı. sonra beta hcg testı yaptırdım 2039.02 cıktı ve doktor ultrasyondan bı kese gorunuyor dedı acaba hamile miyim ? Son ıiki aydır adet gormedım.

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki hamilesiniz, bütün bulgular hamilelik lehine.Doktorunuz önümüzdeki gönlerde sizi komtrole tekrar çağıracaktır.

b************* :

iyi günler ben 22 yaşındayım evliyim adetim 6 gün geçikti ve ben test yaptım 3 kere üçüde pozitif çıktı hastaneye gitim HCG testi yaptırmaya 532.7 çıktı ultrasyonda ise hiç bir şekilde keseye rastlanmdı dktorum dış gebelik olasılığı var dedi ne derecede doğru bu konuda beni bilglndirirseniz sevnirm

Cevap:

Çok basit bir önerimiz var size, bir sonraki ultrason muayenesi ve beta hcg testini bekleyin.En doğru bilgi o zaman elde edilecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.