İlişkimden 1 gün sonra adet kanamam oldu. Normalde adetim 7 gün sürerdi bu sefer 4 gün sürdü. İlişkimden 3 gün sonra HCG kan testi yaptırdım. Değer 0.100 çıktı

Hocam Merhaba. İlişkimden 1 gün sonra adet kanamam oldu. Normalde adetim 7 gün sürerdi bu sefer 4 gün sürdü. İlişkimden 3 gün sonra HCG kan testi yaptırdım. Değer 0.100 çıktı doktorum hamile değilsin dedi. Adetim bittikten sonra bir daha test yaptırmam gerekiyor mu? Bu değer adetliyken yanıltıyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik olasılığı bulunmuyor.Doktorunuz önermedikçe bir daha gebelik testi yaptırmanıza gerek bulunmuyor.