Kahverengi lekelenmelerim var.

20 martta erkek arkadasımla bırlıkte olduk 8nisanda regl oldum bir hafta sonra tekrar kahverengı lekelenmeyle beraber kanamam basladı sebebı ne olabılır

Tahlil.com Cevabı :

Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur.
Kahverengi akıntının ne anlama geldiği, bir gebelik belirtisi olup olmadı gibi sorular da sıklıkla Tahlil.com'a geliyor.
Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.