Kan tahlili sonuçlarımda EOS%6,79 ve eos kare 0,55 çıktı acaba bu ne demektir risk oranındamıdır. bana bilgi verebilirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Kan sayımı tahlilinde, hemogram parametrelerinden biri olan eosinofil değeri yüksek çıkmış,
Bu yükseklik farklı nedenlere bağlı olabilir.
Aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.