Karaciğerimde hidatik kist var kan tahlili sonucum NEGATIF (<1/32) rnNEGATIF (1/8) Dilüsyon yazıyor bunun anlamı nedir

Hocam merhaba karaciğerimde hidatik kist var kan tahlili sonucum NEGATIF (<1/32) rnNEGATIF (1/8) Dilüsyon yazıyor bunun anlamı nedir

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.