Karaköy Genelevinde Hoslandıgım Bı Bayanla Cınsel Munasebetım Oldu.Ve Bu Esnada Vajınal Ve ağızdan ilişkite Kondom Kullandım.

13.04.2013 Tarihinde Karaköy Genelevinde Hoslandıgım Bı Bayanla Cınsel Munasebetım Oldu.Ve Bu Esnada Vajınal Ve ağızdan ilişkite Kondom Kullandım.Dudak Dudaga Opustuk.Acaba HIV-AIDS Konusunda Herhangı Bırsey Yaptırmam Gerekırmı.

Tahlil.com Cevabı : Gerekli önlemi almışsınız bu durumda bir risk görülmüyor.