KBB tarafından lenf bezlerinde büyüme olduğu tespit edildi biyopsi alındı patoloji sonuçlarını bekliyoruz sonuçlara göre iyi ya da kötü nasıl bir yol izlenir bilgi verir misiniz

Annem kll tedavisiz izlemede KBB tarafından lenf bezlerinde büyüme olduğu tespit edildi biyopsi alındı patoloji sonuçlarını bekliyoruz sonuçlara göre iyi ya da kötü nasıl bir yol izlenir bilgi verir misiniz

Tahlil.com Cevabı : KLL de elde edilecek tahlil sonuçları ve muayene bulgularına göre farklı tedaviler gündeme gelebilir.Bir hematoloji ve gerekirse onkoloji uzmanı bu konuda gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.