Kist hidatik (Indirekt hemaglütinasyon) testi yapıldı birincide 1/512 çıktı 3 ocakta 1/64 çıktı 6subatta 1/32 çıktı şu anda ne anlama geliyor hiç bir tedavi yapılmadı teşekürler simdiden

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.