Kist için tahlil yaptım.CA 125 yüksek çıktı.Beta HCG ise 0.1

Kist için tahlil yaptırdım beta-hCG >0.1 referans aralığı 217-7138 karar sınırı 5. hafta yazıyor bu ne demek yani 5. hafta bide CA-125 17.2 referans aralığı 1.9-16.03 karar sınırı Hrn referans aralığı karar sınırı ne demek

Tahlil.com Cevabı :

Bu durumda hamilleik yok. ancak CA 125 değeriniz çok hafif fr olsa yüksek.
CA  125 yüksekliğinin bir çok nedeni olabilir.Ancak tek başına bu yükseklik de çok fikir vermez.Aşağıda CA 125 yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CA 125 YÜKSEKLİĞİ

CA 125 TESTİ NE ZAMAN YAPILIR?