Kız arkadaşım şu an adet oluyor hemde iyi adet oluyo ancak yinede midesi bulanıyor acaba hamile olabilirmi kan testi yapmaya gerek va

merhaba kız arkadaşım şu an adet oluyor hemde iyi adet oluyo ancak yinede midesi bulanıyor acaba hamile olabilirmi kan testi yapmaya gerek varmı. adet olan kızda hamile olabilirimi

Tahlil.com Cevabı :  İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.