Kız arkadaşımla yaklaşık 12 gün önce beraber olduk. Bugün adeti 6 gün gecikti bu süre zarfında diyet yaptı ve kabuk tarçını su içinde kullandı.

Merhaba kız arkadaşımla yaklaşık 12 gün önce beraber olduk. Bugün adeti 6 gün gecikti bu süre zarfında diyet yaptı ve kabuk tarçını su içinde kullandı. Kanda gebelik testi yaptırdık ama doktora tekrar gidemedik. Çıkan sonuçta durum sonuç bölümü altında <2.30 yazıyor. İdrar testleri negatif çıktı. Kan tahlili ne çıkmış çok da anlamadım. Gebe olma ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Merak etmeyin bu durumda hamilelik ihtimali bulunmuyor.

E******** :

Merhaba,sitenizdeki üstüne görme yazısını okudum fakat içimde yine bir şühe var kız arkadaşım normal olması gerekenden 3-4 gün önceden adet oldu ve 5 gün sürdü pıhtılı bir şekilde bu üstüne görme olamaz değil mi ?

Cevap:

Adet gören birinde üstüne görme beklenemez. Bu üstüne görme değildir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.