Kızımda Total IgE yüksekliği var.

Merhaba 3.5 yasındaki kızımın Total ıgE degerı referans aralığı 0.60 olması gerekirken 230 çıktı yanaklarında ve kollarında Küçük Küçük pütürlükler vardı bu şikayetle gitmiştik sizce cokmu yüksek ve sebebi ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı :  Total IgE yüksekliği bazı alerjik durumlarda gözlenebilir.Bu durumda doktorunuz gerek görür is ebir takım ilave testlere gerek duyabilir.