lişkiden 23 gün sonra adet oldum. Üç asagi bes yukari zamaninda oldum. Adet döneminde ve sonrasında bir kaç idrar testi yaptım negatif çıktı gebe olma olasılığım nedir. ?

Adet düzenim bir ya da bir kaç gün geciklemeli oluyor zaten.korunmasız İlişkiden 23 gün sonra adet oldum. Üç asagi bes yukari zamaninda oldum. Adet döneminde ve sonrasında bir kaç idrar testi yaptım negatif çıktı gebe olma olasılığım nedir. ?

Tahlil.com Cevabı :

Hamiile değilsiniz merak etmeyin. Bu tür ilişkilerde dikkatli olmalısınız hamilelik riskini yükseltmemek için