Menopoz doneminde. P_lcr 13.6, pdw 8.8, b12 degeri ise 907 cikti.

Merhaba, annem 52 yasinda. Menopoz doneminde. P_lcr 13.6, pdw 8.8, b12 degeri ise 907 cikti. Endiselenmelimiyim bilemedim. Mensturasyon doneminde mide bulantisi bas agrilari cok oluyur. Kendisi 47 kq. rnTsh -1.37rnFree t3 -4.4rnFree t4- 14.4rnKortizol -476.5rnLh- 6.21rnCa- 2.17rnD- 23.80rnWbc - 6.38rnHgb- 15.2

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.