Merhaba eşimin tahlil sonucu anti tg yüksek çıkmış değerlendirmeniz mümkün mü?

Merhaba eşimin tahlil sonucu anti tg yüksek çıkmış değerlendirmeniz mümkün mü? (kadın)rnAnti tg 34.68 referans aralığı 4.11rnHct 35.8 referans aralığı 37 ile 47 arasırnMpv 12.1 referans değeri 6.5/12rnrnDeğerlendirrirseniz sevinirim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Tiroid test sonucunuzu inceledik.

Sonuçlarınız normal değil.Otoimmün bir tiroid bezi hastalığınız olabilir.Hashimato ilk akla gelen.
Endokrinoloji bölümüne muayene ve kesin tanı için başvurunuz.