Merhaba hocam nişanlım ile korunmasız bir ilişkimiz oldu. İlişkiden 2 gün sonra adet oldum. Sonrasında ise doğum kontrol hapı kullanmaya başladım.

Merhaba hocam nişanlım ile korunmasız bir ilişkimiz oldu. İlişkiden 2 gün sonra adet oldum. Sonrasında ise doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Cinsel ilişkiden sonra hafif bi kanamam oldu ama hemen geçti. Şuan göğüslerim çok hassas, hafif baş dönmesi ve sık idrara çıkma da var ayrıca kendimi çok yorgun hissediyorum. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.
İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.
Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....