Merhaba kan değerlerimde cd3 ve CD7 pozitif yazıyor. İnternetten bakınca iyi şeyler yazmıyor. Nasıl değerlendirirsiniz

Merhaba kan değerlerimde cd3 ve CD7 pozitif yazıyor. İnternetten bakınca iyi şeyler yazmıyor. Nasıl değerlendirirsiniz Dr görmedi bu sonucu henüz.

Tahlil.com Cevabı : Mevcut tahlil sonucunuzu raporda belirtilen değerler ile birlikte göndermeniz halinde yorum yapabiliriz.