Merhaba tsh ve t3 t4 tahlıllerım normal geldı ama antı tpo 207 cıktı acaba bi anormallik varmı teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil sonuçlarınızı inceledik. Belirtiğiniz sonuçlar otoimmün bir tiroid bezi hastalığınız olabileceğini gösteriyor.Bu durumda bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.TSH değerinizin normal olması Haşimoto denen hastalık olabileceği bulgusu olabilir.Hashimato hastalığına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.