Merhabalar lütfen lütfen yardımcı olun çok korktum bundan 2 hafta önce erkek arkadaşım ile arkadandan sürtünme yolu ile bir ilişki yaşadım

Merhabalar lütfen lütfen yardımcı olun çok korktum bundan 2 hafta önce erkek arkadaşım ile an*l sürtünme yolu ile bir ilişki yaşadım. Meni çıkışı oldu mu bilmiyorum ama elime beyaz bir akıntı geldi ben meni sandım hemen ıslak mendil ile sildim fakat 1 hafta sonra test yaptım negatif çıktı

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar.Test sonucu bir haftada doğru cevabı vermez ancak sürtünme müasebetinden gebelik oranı oldukça düşüktür.