Mthfr c677t heterizigot rnMthfr a1298c heterizigot cikti ne demek doktor hic bir bilgi vermedi ayrica homosistein 17.8 cikmisti yaşim 17

Tahlil.com Cevabı : Bu testler daha ziyade kardiyolojik hastalıkların arşatırılması amacıyla yapılır. Bu testlerin hangi hastalığın ön tanısı ile yapıldığı ve laboratuvar referans değerlerinin de bilinmesi halinde daha detaylı bir yorum yapılabilir.