Nikah icin kan testi olacak bir arkadasim var kendisi madde uyusturucu kullanıyor ancak kan testi tahlillerinde cikarmi diye şüphesi var bundan dolayi muayene olmak icin tarihleri ileri aliyor uyusturucu kullandigi cikarmi

Nikah icin kan testi olacak bir arkadasim var kendisi madde uyusturucu kullanıyor ancak kan testi tahlillerinde cikarmi diye şüphesi var bundan dolayi muayene olmak icin tarihleri ileri aliyor uyusturucu kullandigi cikarmi o testte doktorun yada karsi taraf ogrenirmi?

Tahlil.com Cevabı :

Uyuşturucu ve benzeri maddeleri kullanan okurlarımızdan ekseriyetle bu tür sorular geliyor.
Tahlil.com olarak öncelikle sizi uyarmamız gerekiyor.
Bu tür insan sağlığına  maddeleri kullanmak yasal olmayıp, daha önemlisi de sağlık için de son derece zararlıdır.

Evlilik öncesi testler arasında uyuşturu testi bulunmuyor ancak doktorunuz bu konuda şüphe duyar ise buna dair testler de isteyebilir.