NTİ CMV lgG (mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) değerim 250 çıkmış bu nedir?

Merhabalar yaptırmış oldugum kan testi sonucu ANTİ CMV lgG (mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) değerim 250 çıkmış bu nedir? ve Aspartat aminotransferaz değeri 6 olarak çıkmış değerlendirebilir misiniz? Kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen yeni geçirilmiş bir CMV virüsü enfeksiyonu olduğuna dair bir bilgi veriyor bu kan sonucu.Doktorunuz gerek görür ise ilav etahliller de isteyebilir.