Oğlum 8 yasinda, 3 aylik kan sekeri 5.7, aclik kan sekeri 98 çıktı.Bu sonuçlara göre oğlum diyabet hastası mı?

TSH 5.69 rnVitamin b12 230.8rnSerbest t4 1.06rnInsulin 13.13rnKalsiyum 10.3rnRbc 5.63rnMCB 75.8rnLy 3.16 rn rnSimdilik bu degerleri yazdim dun kan tahlili verdim doktor yoktu o yuzden hemsire birine gosterdim acilen doktira gitmen lazim genetik bir hastaniligin olabilir dedi kansizlikla alakali sizce nedir

Tahlil.com Cevabı :

 Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.