Opemin 800mg deysrel 100mg dideral40 mgrnVe devamox 1g kullanırken rn*anti ds DANA (Ifa) rn*JO-1k *SM *SSA60 *SS-B *Ds DNA *nükleosom * histones *Ro-52rn* CENP-B *PCNA *AMA-M2 * PM-SCL100rn*ribosomal PProt *nRBP/ Sm *Df-70rn*slc-70 tahlilleri yapıldı.

Opemin 800mg deysrel 100mg dideral40 mgrnVe devamox 1g kullanırken rn*anti ds DANA (Ifa) rn*JO-1k *SM *SSA60 *SS-B *Ds DNA *nükleosom * histones *Ro-52rn* CENP-B *PCNA *AMA-M2 * PM-SCL100rn*ribosomal PProt *nRBP/ Sm *Df-70rn*slc-70 tahlilleri yapıldı. Kullandığım ilaçlar test sonuçlarını etkiler mi?

Tahlil.com Cevabı : Kullandığınız ilaçlar bu tets sonuçlarına etki etmeyecektir.