ağızdan ilişki ile ağıza gelen spermler ağızda kalırlarmı ve yutulmasında sakıncası varmıdır

Merhaba hocam ağızdan ilişki ile ağıza gelen spermler ağızda kalırlarmı ve yutulmasında sakıncası varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Yutulması sağlığınız için zararlı olabilir.Cinsel yolla bulaşan hastalıklar için de bahsettiğiniz şekilde beraberlik zararlı olabilir.