Ped ve iç çamaşırı varken hamilelik riski var mıdır?

Ped ve iç çamaşırı varken boşalma olursa hamilelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?