pen*sim küçük büyütmek istiyorum?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda size önerimiz öncelikle bir üroloji doktoruna başvurup onun yönlendirmelerine göre hareket etmeniz.
Piyasada ticari amaçlarla satılan ve pen*s büyütücü olduğu idda eden malzeme ve ürünlere boş yere para harcamamanızı öneiryoruz.

M****************** :

Hocam helikobakter pilori belirtileri nelerdir ? Çok canım acıyor mide ağrım geçmiyor biraz Bilgi verir misiniz

Cevap:

Helicobacter pylori midede ve gastrointestinal sistemde farklı belirtiler ile kendini gösterebilir.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

https://tahlil.com/blog/helikobakter-pilori-h-pilori-enfeksiyonu-nedir-belirtileri-5736

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.