Psikolojim cok bozuldu bu konu uzerinde karnm çok şiş sarkma gibi bişey oldu mide baskı yapio bulantı midmde yanma gaz cikarma gegirme hickirk gibi seyler oluyo

Psikolojim cok bozuldu bu konu uzerinde karnm çok şiş sarkma gibi bişey oldu mide baskı yapio bulantı midmde yanma gaz cikarma gegirme hickirk gibi seyler oluyo tuvalete cok cikiorum ama kabiz bazende ishal olyorm bende bide gobk dusmesi vardi belime kadar agri yapio sanki karnimin icinde bisey geziniyo gibi hissediyorm acaba bu belirtilr gobek dusmesimidir

Tahlil.com Cevabı : Genel cerrahi doktoruna başvurup göbek düşmesi yönünden muayene olmanız gerekmektedir.