Regl bittikten 1 gun sonra idrar testi yaptım negatif ckti. Internette okuduğum seyler beni cok korkuttu 3 gündür sürekli başım dönüyor gibi hissediyrm.gebelik riski var mıdır?

Ayın 16sında sürtünmeyle bir ilişkiye girdim tam regl olmam gereken zamanlardı akabinde 20sinde yani tam 4gün sonra regl oldum 2gün kanamam yoğundu 3.gun azaldı 4.gun akşam bitti 5.gun ise hafif kahverengi bir akıntı oldu. Regl bittikten 1 gun sonra idrar testi yaptım negatif ckti. Internette okuduğum seyler beni cok korkuttu 3 gündür sürekli başım dönüyor gibi hissediyrm.gebelik riski varmıdır.

Tahlil.com Cevabı :

Gençler arasında o kadar çok sürtünerek ilişki kuran çift var ki gelen sorulara artık yetişemiyoruz.
Bakireliğe zarar gelmesin diye bu tür  yollarla cinselliği yaşayan sizin gibi genç okurlarımızdan hamilelik şüphesi sebebiyle bir çok soru geliyor.

Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Hamilelik tek bir ihtimal dahilinde gerçekleşebilir.
 Boşalma sonrası  erkeğin menisinin vajinanın ağzından  içeri sızması sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz.

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde de en az  1 haftalıkgecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...