Regl günüme henüz 6 gün bulunmakta fakat bir takim hamilelik belirtileri yasiyorum yogun şekilde.Beta HCG kan testi yaptirdim sonuç <2 olarak cıktı

Merhaba regl günüme henüz 6 gün bulunmakta fakat birtakim hamilelik belirtileri yasiyorum yogun şekilde bugun kan testi yaptirdim sonuç <2 olarak cıktı lütfen bilgi verebilir misiniz?şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik belirtileri ile boş yere kafanızı yormayın.Gereksiz yere vakit kaybetmeyin.Zaten bu kadar erken sürede de hamilelik belirtileri görülmez.
Hamilelik eğer belirtilere bakarak teşhis edilseydi gebelik testine gerek kalmazdı.
Beta HCG testiniz ise gebe olmadığının yönünde bilgi veriyor.Ancak testi erken yaptırmışsınız.Adetinizde gecikme sonrası yaptırmanızı öneriyoruz.
Hamile olup olmadığınızı anlamanın en kolay yolu bu.