Rubella ıgG 0,49 negatifr, Rubella ıgM 60,4 pozitif Toksoplazma ıgM 0,05 negatifrnbu sonuçlar çıktı acaba pozitif olan değer nedir sorun var mıdır?

Rubella ıgG 0,49 negatifr, Rubella ıgM 60,4 pozitifToksoplazma ıgM 0,05 negatifrnbu sonuçlar çıktı acaba pozitif olan değer nedir bsorun var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Rubella IGM pozitif çıkmış.Bu yeni geçirilen bir enfeksiyon yönünden fiikir verir.Ancak doktorunuz Rubella IGM Avidite testi isteyip ileri inceleme hedefleyebilir.